Як здійснити Парі Матч вхід мобільна версія?

Мобільна версія та мобільні додатки букмекерської компанії офіційний сайт Парі-Матч допомагають любителям ставок укладати парі, перебуваючи далеко від комп'ютера. У нашому огляді розглянемо мобільний додаток для пристроїв на базі Android, а також версію для телефонів.

Перейти на сайт

Огляд Parimatch для Android

Порівняно з десктопною версією офіційний сайт Парі Матч Україна, додаток для ОС Android має спрощене оформлення. Водночас основний функціонал контори залишається доступний бетторам. Огляд програми Парі Матч для Android варто почати з відмінностей ПЗ від десктопа:

 • спрощений дизайн без додаткових опцій;
 • розділи розташовані вертикально;
 • налаштування розташовані внизу;
 • головні кнопки безпосередньо для гри вгорі сайту;
 • немає розділів "Результати" і "Статистика";
 • немає функції "Ставка в один клік".

Додаток Pari Match для Android виконано в традиційних для букмекерської контори жовтих і чорних кольорах. Інтерфейс виконано в єдиному стилі, також використано впізнавані іконки та основні кнопки як на основному сайті.

На головній сторінці показано анонси топових матчів сьогоднішнього дня. Далі відображені популярні події з коефіцієнтами на основні результати, а ще нижче розділ live.

parimatch

Кнопка "Спорт" перекидає на лінію, яка відсортована за дисциплінами та чемпіонатами. У верхній частині можна перемикатися між видами спорту та турнірами. Спочатку в списку зібрані найпопулярніші ліги, а далі вони йдуть за алфавітом.

У вкладці "Мої ставки" можна знайти всі свої парі: як розраховані, так і ті, що перебувають у грі. Вкладка "Профіль" це інформація про ваш акаунт, налаштування, правила та умови. Звідси ж можна надіслати запит до служби підтримки, але недолік додатка в тому, що в ньому недоступний онлайн-чат. Писати доведеться на пошту.

Клієнт може додавати будь-яку подію в "Вибране" і шукати матч за ключовим словом, що спрощує навігацію. Користуватися додатком можна навіть без авторизації, але в такому разі функціонал буде обмежений.

Під час укладення парі бетторам доступна та сама лінія, ті самі події в режимі live, функція Cash Out, можна грати в BetGames. Додаток швидко вантажиться завдяки спрощеному дизайну та полегшеному функціоналу, що допомагає робити ставки в livее.

Поповнення рахунку та виведення коштів можливі тими самими способами, що й на web-версії сайту. Щоб внести депозит, перейдіть через нижнє меню в особистий кабінет і натисніть "Поповнити рахунок". Далі належить вибрати спосіб оплати і підтвердити платіж.

Де завантажити Парі Матч Україна на Android

Додаток Парі-Матч на Android потрібно завантажувати з офіційного сайту букмекерської контори. Посилання на скачування можна знайти як у шапці сайту, так і внизу сторінки, кнопка "Мобільний беттінг". Деякі беттори не розуміють, де завантажити Паріматч Україна на Android, намагаючись знайти його в Google Play. Однак політика компанії Google не підтримує азартні ігри та букмекерські контори, тому в магазині додаток офіційний сайт Парі Матч ви не знайдете.

Додаток рекомендується регулярно оновлювати, але що новіша версія, то вона більше "важить". Крім того, нові версії з'їдають більше інтернет-трафіку.

Як встановити Parimatch на телефон

Після скачування програми Паріматч на телефон для встановлення достатньо запустити отриманий файл і слідувати підказкам системи.

Після завершення процедури інсталяції запустіть застосунок і приступайте до гри. Для авторизації використовуйте ті ж логін і пароль, що й на офіційній web-версії. Для цього в нижній панелі меню відкрийте вкладку "Профіль" і виберіть "Увійти".

Плюси додатка порівняно з офіційним сайтом

Основний плюс мобільного додатка Паріматч офіційний сайт для Android у тому, що він практично ні в чому не поступається за функціоналом повній версії. Можна робити ставки за лінією і в live, вводити і виводити гроші, змінювати налаштування рахунку і так далі.

Ви в будь-який момент можете зробити ставку або подивитися, як розвиваються події в цікавій грі. Спрощений інтерфейс можна також віднести до плюсів застосунку. У ньому дуже легко розібратися і програма не перевантажує телефон.

Мінуси програми

Незважаючи на кілька переваг, у додатку Parimatch для Android є недоліки:

 • відсутні беттінгові опції (є тільки кешаут);
 • немає результатів матчів і статистики;
 • немає онлайн-чату підтримки з консультантом.

Мобільна версія Parimatch

Поряд із застосунками у Parimatch є мобільна версія офіційного сайту. Щоб потрапити на неї, досить просто ввести в браузері мобільного телефону адресу Parimatch. Перехід на мобільну версію буде виконано автоматично.

Мобільна версія Parimatch це ще один полегшений варіант основного ресурсу, призначений для любителів робити ставки з телефону. У мобільній версії є ті ж функції, що і в десктопній: від реєстрації до виведення грошей з рахунку.

На головній сторінці мобільної версії розташовані топ-події для ставок, парі також можна відфільтрувати за видами спорту. У правому верхньому кутку звичні кнопки "Парі Матч вхід мобільна версія" і "Реєстрація". Внизу "Спорт" (відкривається лінія), "Live", "Вибране" і "Мої ставки", а також кнопка основного меню. У ньому можна знайти спортивну подію за назвою, зв'язатися із саппортом, перейти в повну версію або завантажити додаток.

У мобільній версії можна дивитися відеотрансляції, але для цього потрібно авторизуватися. Поруч із тими матчами, для яких є онлайн трансляції, буде розміщена іконка телевізора.

Огляд мобільної версії

У мобільній версії сайту Parimatch любителі ставок можуть зареєструватися в букмекерській конторі, переглядати лінію та укладати парі. Також на сайті для мобільних пристроїв можна знайти посилання на мобільні додатки для iOS і Android, інформацію про акції букмекерської контори та контакти для зв'язку зі службою підтримки.

Топ Головна сторінка сайту список основних спортивних подій дня. У розділі "Топ" можна побачити найочікуваніші матчі, вони поділені за видами спорту. Футбол вище, нижче інші види спорту. Перегляд подій з конкретного виду спорту за свайпом вправо.
Спорт Букмекерська лінія. Усі події розбиті за видами спорту. Поруч із назвою дисципліни відображено кількість матчів, на які букмекер приймає ставки. Матчі відсортовані за країнами та регіонами проведення, а також за турнірами: спочатку користувач бачить назви дисциплін, усередині цього фільтра сортування за країнами та назвами турнірів. Ігри, що цікавлять, можна додати в "Вибране". Цей розділ розташований на нижній панелі, а також у меню мобільної версії. Меню зроблено незвично: воно відкривається при натисканні на логотип букмекера в нижній частині екрана.
Live Матчі, на які букмекер приймає ставки в реальному часі. У верхній частині екрана вказано число подій "Тут і зараз". Матчі розділені за видами спорту. Іконка "Play" у лінії означає наявність відеотрансляції події. Для перегляду відео потрібно авторизуватися на мобільному сайті Parimatch, позитивний баланс рахунку не перевіряється. Відео відображаються у власному плеєрі букмекера. Вікно трансляції розгортається на весь екран.
Мої ставки Історія ігрового рахунку, в ній відображені всі парі і розраховані, і актуальні, підсумок яким поки не підбито. У Live-режимі на вкладці нерозрахованих ставок відображається опція кешаут пропозиція викупу ставки до моменту розрахунку парі.
Налаштування парі На вкладці меню "Мій обліковий запис" можна змінити налаштування приймання ставок, а також погодитися на зміну сум кешауту та розміру коефіцієнтів.
Мобільні додатки для iOS/Android Сторінка для встановлення мобільних додатків. Посилання на додатки всіх легальних букмекерських контор України ми зібрали на окремій сторінці.
Інформація Тут опубліковані документи про роботу Parimatch: правила приймання та розрахунку ставок, інформація про ліцензію букмекера. Ці дані знаходяться на вкладках "Правила та умови" і "Ліцензії".

Реєстрація в мобільній версії

Процедура реєстрації також проходить за лічені хвилини:

 • натискаємо на "Профіль";
 • вказуємо діючий мобільний номер;
 • вибираємо грошову одиницю;
 • придумуємо або генеруємо пароль;
 • погоджуємося з договором оферти;
 • вводимо шестизначний SMS-код, який надійде на раніше прикріплений мобільний номер.

Функція дуже корисна, оскільки прискорює Пари Матч вход мобільна версія і запам'ятовує дані, які, як це не банально, може забути користувач. До речі, про приємний подарунок: кожен новий користувач, який тільки-но встановив утиліту, отримає вітальний бонус у розмірі 2100 UAH на перший депозит.

Депозитний бонус за реєстрацію на сайті

Букмекер пропонує користувачам внести депозит на суму від 42 UAH і отримати 100% до суми поповнення на бонусний баланс. За акцією можна отримати до 1100 UAH, які відіграються на ставках із таким самим коефіцієнтом "1,7". Потрібно проставити суму бонусу в десятикратному розмірі, після чого кошти стануть доступні для виведення. Усі ставки здійснюються грошима з основного балансу.

Депозитний бонус за реєстрацію в мобільному додатку

Депозитні бонуси Parimatch схожі, але для їхньої активації потрібно тільки відкрити рахунок у букмекерській конторі через мобільний застосунок, жодних спеціальних посилань для реєстрації не потрібно. Розмір пропозиції також становить від 100 до 1100 UAH, а сам бонус відіграється на ставках із коефіцієнтами "1,7" і вище в десятикратному розмірі. Під час участі в програмі лояльності букмекера, виведення коштів з рахунку стає тимчасово недоступним.

Безкоштовна ставка за реєстрацію

Ще один тип пропозиції фрібет Parimatch. Цей бонус доступний користувачам, які пройшли реєстрацію на офіційному сайті компанії. Клієнту пропонується протягом 14 днів після реєстрації пройти ідентифікацію та здійснити перший депозит на суму від 210 UAH.

Після цього на його рахунок надійде безкоштовна ставка номіналом 42 UAH, яку можна буде використовувати для укладення парі на будь-яку подію, незалежно від її коефіцієнта. Якщо результат буде вгадано правильно, гравець отримає всю суму чистого виграшу. Ставки типу "Система" і парі, укладені в мінімізованій версії додатка PariMatch Lite, не передбачають можливості використання фрібета.

Що таке промокод Паріматч?

Букмекер пропонує багато акцій і бонусів на власному сайті. Серед інших виділимо промокод Паріматч. Це такий код, який дає змогу гравцеві отримати додаткові бонуси до вже обраних.

Як це відбувається на практиці? Припустимо, що гравець отримав кешбек 20% за однією з акцій. Але з промокодом Парі-Матч ця сума збільшується до 30%. І так із багатьма іншими бонусами. Тобто, з кодом беттор завжди отримує бонус ще більший. Чому б цим не скористатися?

Де взяти промокод Парі-Матч?

Цілком справедливе запитання. Гравці хочуть знайти промокод Парі-Матч і використати його. Де ж знайти вірну комбінацію символів? Однак на даний момент Парі-Матч не пропонує промокодів. Але це поки що... Як показує практика, компанія періодично радує такими подарунками своїх клієнтів, але це в неї буває не на постійній основі. Щоб отримати бонус, достатньо зареєструватися, після чого новачок матиме можливість отримати свій привітальний фрібет.

Лінія та коефіцієнти Парі-Матч

У найбільш насичені подіями дні Паріматч приймає ставки на 30 дисциплін, плюс ще на кіберспорт. Особливо гідно представлені віртуальні дисципліни. Як і на інших сайтах, популярні ринки винесені в окремий блок. Давайте проаналізуємо коефіцієнти на популярні види спорту + на кіберспорт. Також дізнаємося, яку маржу букмекер стягує з різних позицій.

Футбол

У футбольному розписі можна знайти до 300 варіантів парі. Сподобалася подача подій, а також те, що є хороший фільтр, за допомогою якого легко отримати доступ до потрібних ринків. Легко для себе відсіяти, наприклад, ринки для ставок на тотали, комбіновані парі або азіатський гандикап. Відзначимо ставки на відрізки завдовжки в 10-15 хвилин. Також присутні лінії ставок на кутові тотали, фори в таймах і матчах.

parimatch

Хокей

На хокейні поєдинки розпис у букмекерська контора Парі Матч заповнюється не в такому обсязі, як хотілося б багатьом гравцям. Водночас на найпопулярніші ліги НХЛ і КХЛ кількість маркетів досягає 100. На менш рейтингові чемпіонати контора пропонує від сили 50 ринків.

Теніс

На турніри Великого шолома в розписі знайдеться до 60 маркетів. Щоправда, на менш престижні змагання компанія включає до 40 позицій. Що стосується комісії на тенісні баталії, то на передматчеві ринки вона рідко перевищує 6%, і лише іноді досягає 7%. У лайві маржа на теніс перебуває на рівні 6-8%, що цілком прийнятно. З огляду на велику кількість фор, тоталів, індивідуальних зокрема, знайдеться багато охочих укладати угоди за такими умовами.

Парі Матч вход мобільна версія

Для входу з мобільної версії Parimatch введіть логін і пароль. Якщо ви забули дані, їх можна відновити за номером телефону або адресою електронної пошти.

Поповнення рахунку

Ігрові рахунки на Parimatch можна заводити тільки в гривнях. Для поповнення рахунку бетторам доступні кілька способів:

 • банківські картки VISA, Mastercard;
 • мобільні платежі;
 • банківський переказ.

Поповнення рахунку всіма описаними способами доступне в додатку, мобільній і десктопній версіях сайту.

Завантажити мобільний додаток Parimatch

Перед початком встановлення перевірте, чи достатньо на гаджеті вільного місця. Після скористайтеся робочим посиланням на файл програми. Воно розміщене за такими адресами:

 • сайт букмекерської контори;
 • AppStore;
 • інтернет-агрегаторах ПЗ і торренти.

З метою безпеки, додаток БК Паріматч краще шукати за першими двома позиціями. Програма зі сторонніх ресурсів може бути застарілою або зі шкідливим ПЗ, коли разом з утилітою на пристрій проникають віруси, руткіти і майнери.

Встановлення на Android

Версія Париматч Android встановлюється так:

 • зняти заборону на встановлення з невідомих джерел у налаштуваннях гаджета;
 • клікнути по значку смартфона на головній;
 • перейти на сторінки з гіперпосиланнями;
 • натиснути те, що розташоване на лого Android.

Далі слідувати інструкціям.

Встановлення на Айфон

На відміну від Parimatch додатка на Android, програма для продуктів iPhone завантажується з фірмового магазину App Store. Алгоритм дій у ньому такий:

 • вбити назву букмекерської контори в пошуковий рядок;
 • натиснути на результат пошуку;
 • слідувати подальшим інструкціям.

Програмне забезпечення для всіх типів платформ букмекером регулярно оновлюється: додають нові функції, усувають недоробки. Мобільний додаток дає змогу беттеру завжди бути онлайн, робити ставки на будь-які матчі/змагання, а push-повідомлення інформують про важливі події.

Як робити ставки

У мобільній версії на головному екрані є лише головні розділи для здійснення ставок. Матчі рознесені по вкладках, через що сторінка має компактний вигляд. Натиснувши "Всі події", можна перейти до списку доступних матчів у рядку кожного виду спорту. Для переходу до подій у live слід перейти в "Live Ставки".

parimatch

Щоб укласти парі, потрібно:

 • вибрати подію;
 • вибрати результат і натиснути на коефіцієнт біля нього;
 • у спливаючому вікні ввести суму ставки, якщо це ординар, або вибрати пункт "Додати в купон", якщо вирішили зібрати експрес;
 • для завершення натиснути "Зробити ставку".

Недолік мобільної версії в тому, що після додавання результату в купон його не можна звідти прибрати. Потрібно знову знайти подію в лінії та клікнути по іншому результату.

Чого немає в мобільній версії

Розділу "Скоро в Live" у мобільній версії немає. У розділі "Live Ставки" не можна вибрати для перегляду кілька видів спорту, як у десктопній версії. Необхідно перемикатися між ними через іконки у верхній частині екрана.

У десктопній версії сайту є перелік відеотрансляцій Іive за всіма видами спорту, а в мобільній версії сайту цього списку немає. Немає розділу з результатами і статистикою. Є лише інформація про подію в live.

У мобільній версії сайту Parimatch немає функції "Швидка ставка". На десктопній версії користувач може позначити суму парі і робити ставки одним натисканням на коефіцієнт.

Відмінності мобільної версії від додатків

Головні переваги, якими володіє додаток Парі Матч офіційний сайт порівняно з десктоп-сайтом висока швидкість відгуку та низьке споживання трафіку. Програма підтримує можливість налаштування під запити і потреби гравця. Інтерфейс програми простий, а порядок укладення парі не потребуватиме перенавчання:

 • клік по події, множнику;
 • вибір типу і розміру ставки;
 • підтвердження операції.

Суперечка створена, залишилося дочекатися її завершення і результату. Робити ставки дозволено цілодобово. Будь-який беттер може поставити Пари матч на Android або Айфон, якщо на телефоні достатньо вільного місця. Точний розмір актуального клієнта 50,71 Мегабайт. У плані функціоналу ПЗ для різних операційних систем ідентичні. Авторизованим користувачам доступні ставки, статистика та трансляції представлених подій.

Відстежувати зміни в лінії програма дає змогу навіть без входу. Розмір завантажуваного файлу може відрізнятися від наведеного вище. Причина періодичні оновлення утиліти.

FAQ

Як перейти на мобільну версію сайту Parimatch?

У браузері мобільного пристрою введіть в адресний рядок m.parimatch.com.

Чи є відео трансляція в мобільній версії сайту?

На мобільному сайті Parimatch можна переглядати прямі трансляції ігор. Позитивний баланс рахунку не перевіряється, достатньо авторизуватися.

Чи є мобільні додатки у букмекера?

Так, у Parimatch є мобільні додатки для смартфонів на Android та iOS.

Чому додаток не працює?

Якщо додаток Parimatch, встановлений із сайту букмекерської контори, не працює, то спробуйте перевірити швидкість свого інтернет-з'єднання, справність телефону, а після чого перезапустіть програму. Якщо нічого не допомогло, то перевстановіть додаток на свій смартфон.