Як здійснити Парі Матч вхід з України та розпочати успішну гру

Ставши однією з перших букмекерських контор на пострадянському просторі, букмекер Парі-матч, що є дочірнім проектом компанії ТОВ "Бетринг", було засновано в Києві 1994 року. Компанія, досягнувши початкових успіхів, розширила свій бізнес на міжнародний рівень і на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших серед клієнтів з більшості країн колишнього СРСР, таких як Росія, Казахстан, Білорусь, Україна, Молдова і Грузія.

Перейти на сайт

Будучи першопрохідцем в інтернет-беттінгу, компанія почала приймати ставки на спорт онлайн ще в 1999 році. Офіційний вебсайт зазнав революційних змін і тепер є безумовним лідером серед легких і зручних сервісів для професійних гравців у СНД.

Основна інформація про Паріматч

Рік заснування 1994
Головний офіс Україна
Ліцензія Ліцензія № 1668/JAZ, Кюрасао, Рішення КРАІЛ № 84
Мова сайту UA, EN, RU, KAZ, POL, RO, AZ, KIR
Платіжні системи Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay, PayPal, Paysafecard
Виведення коштів 1-2 дні

Як зареєструватися в Parimatch

Легальна Паріматч відома шанувальникам ставок по всьому світу. Щодня на сайт букмекера приходять клієнти, які прагнуть отримати від гри на ставках не тільки задоволення, а й реальний прибуток. І Паріматч є букмекерською конторою, яка готова запропонувати найкращі умови для прогнозів, а також хороші бонуси та персональні пропозиції.

Щоб отримати доступ до повного функціоналу сайту букмекера, новим користувачам необхідно пройти реєстрацію на Паріматч. Процедура займає всього кілька хвилин і передбачає заповнення спеціальної форми на сайті або в додатку букмекерської контори. На даний момент в Паріматч не передбачено можливості зареєструватися в Паріматч через соціальну мережу, оскільки з доступних способів тільки: за допомогою номера телефону або електронної пошти.

Гравцям, які планують активно грати на ставках і хочуть мати постійний доступ до сайту Паріматч, слід встановити спеціальний мобільний додаток Parimatch Bet Client. Здійснюючи ставки через програму, ви зможете відзначити ще більш швидке опрацювання заявок, що зумовлено прямим зверненням додатка до серверів букмекера.

Покрокове керівництво з реєстрації в Parimatch

вхід паріматч

Щоб відкрити сайт букмекерської контори і почати користуватися всім його функціоналом, новим користувачам Parimatch необхідно пройти реєстрацію, яка доступна виключно повнолітнім громадянам. Сама Парі Матч реєстрація максимально проста, а для її проходження потрібно дотримуватися такого алгоритму:

 • Перейдіть на сайт Паріматч або відкрийте додаток.
 • Натисніть на кнопку "Реєстрація".
 • Заповніть спеціальну форму, внісши в неї персональні дані.
 • Придумайте секретне запитання і відповідь на нього, а також унікальний пароль.
 • Підтвердіть пошту, перейшовши за активним посиланням, що буде надіслано в листі від Паріматч!

Після цього Parimatch реєстрація буде завершена, і ви зможете здійснити вхід Паріматч в системі. Але для отримання доступу до грошових операцій і бонусів додатково потрібно пройти ідентифікацію.

Ідентифікація

Своїм рішенням зареєструватися в Parimatch ви підтверджуєте своє повноліття. При створенні облікового запису важливо вказувати виключно достовірну інформацію, яку ви зможете підтвердити. Для проходження ідентифікації на Паріматч вам буде потрібно відправити скани документа, що підтверджує особу, на пошту служби підтримки букмекерської контори. Верифікація проводиться один раз і використовується адміністрацією Паріматч з метою виявлення шахраїв і тих, хто хотів приховати правдиву інформацію на етапі реєстрації.

Успішна ідентифікація на Паріматч відкриє вам доступ до всіх можливостей сайту і додатка, введення і виведення грошей, використання бонусів. Якщо ж на цьому етапі буде виявлено невідповідність реєстраційних даних паспортним, тоді адміністрація має право заблокувати рахунок.

Можливі проблеми з реєстрацією

Parimatch - букмекерська контора, яка висуває до майбутніх гравців такі вимоги:

 • Повнолітній вік.
 • Обов'язкове проходження верифікації акаунта для виведення грошей.
 • Інформація, що була вказана в реєстраційній анкеті повинна відповідати паспортним даним беттора!

Гравці, які порушили один або кілька пунктів Паріматч, повинні будуть пройти повторну верифікацію. Також у рідкісних випадках за подібні порушення правил адміністрація Паріматч блокує рахунки користувача. Тому Паріматч вхід букмекерської контори тільки за умови, що ви готові надати достовірну інформацію про себе.

Верифікація Паріматч

Існує ще один спосіб, як пройти спрощену процедуру ідентифікації особи через контролюючі органи. Для цього відразу після реєстрації слід перейти на портал органу. Далі, важливо здійснити вхід Парі Матч Україна на цьому сайті, використовуючи особисту інформацію про себе. Загальний час на процедуру займає не більше 15-ти хвилин.

Подібна Парі Матч верифікація вважається навіть більш швидкою і простою, в порівнянні зі звичайною. Оскільки немає необхідності завантажувати документи, слід лише здійснити вхід в Парі Матч в акаунті і надати доступ до обробки інформації. Тут також відкривається доступ до електронного гаманця для швидкого поповнення ігрового рахунку.

Етапи ідентифікації особистості на Паріматч

Щоб активувати акаунт, виконайте такі дії:

 1. Увійдіть в акаунт.
 2. Клікніть на "Налаштування рахунку".
 3. Введіть номер телефону.
 4. Дочекайтеся отримання п'ятизначного коду на телефон у вигляді смс і збережіть його.
 5. Завантажте скани документів.
 6. Переконайтеся в правильності зазначеної інформації.
 7. Підтвердіть свою дію!

Не існує чітких термінів верифікації, оскільки процедура може зайняти від кількох годин до 30 календарних днів (залежно від завантаженості системи). Результати перевірки технічна підтримка Паріматч надішле на вашу електронну пошту.

Скільки проходить верифікація

Процедура верифікації загалом займає 10-15 хвилин часу. Якщо у вас уже є особистий кабінет, тоді необхідно лише завантажити сканкопії документів або ж перейти на сайт для Парі Матч украина вхід. Для тих користувачів, хто вперше прийшов на Паріматч, слід спочатку зареєструватися. Варто зазначити, що верифікація є обов'язковою для всіх, хто хоче вивести виграні кошти на особистий рахунок.

Відразу після опрацювання наданих даних, підтверджується створений акаунт. На пошту може прийти повідомлення про успішне проходження верифікації. Далі можна сміливо переходити в розділ "Введення і виведення грошових коштів" для того, щоб отримати суму виграних грошових коштів.

Чи можна обійти верифікацію

На офіційному сайті Parimatch можна робити ставки без верифікації, але потрібно пам'ятати, що незабаром краще витратити 10 хвилин і завершити процес верифікації. Це обов'язкова умова Паріматч. Крім цього, слід пам'ятати про безпеку. Верифікація гарантує збереження грошових коштів, дотримання конфіденційності даних. Ця процедура необхідна для того, щоб контролювати і спростити процес виплат. Кожен користувач отримує можливість швидко й ефективно виводити реальні гроші, отримані від вигідних ставок.

Парі Матч Україна вхід в особистий кабінет

паріматч вхід в особистий кабінет

Якщо у вас немає акаунта в Парі-матч, то ви можете тільки переглядати функціонал сайту і грати Парі-матч в Паріматч слоти в демонстраційному режимі на офіційний сайт Парі Матч. Бонуси, участь в акціях і турнірах, а також можливість проведення фінансових операцій стають доступними для гравця тільки після вхід в Паріматч в особистий кабінет на сайті.

Коли користувачеві потрібно здійснити Паріматч вхід у свій обліковий запис на порталі Паріматч Україна, він має змогу відвідати офіційний сайт або робоче дзеркало та натиснути кнопку "Парі Матч вхід ", після чого йому необхідно коректно ввести свій логін і пароль, які були вказані під час реєстрації на сайті. Незалежно від того, наскільки забудькуватий гість, він завжди зможе відновити дані для Парі Матч вход, використовуючи підказки на сайті або звертаючись по допомогу до операторів служби технічної підтримки.

Повна версія Паріматч Україна

Парі Матч офіційний сайт, розроблений професійними фахівцями, був придуманий з максимальною ретельністю для того, щоб користувачі могли легко освоїти всі його функції, навіть якщо вони ніколи раніше не користувалися подібними ресурсами. Дизайн головного порталу неймовірно стильний і не нав'язливий, а всі розділи максимально зручно структуровані й завжди перебувають у полі зору.

Паріматч Україна розробив офіційний сайт, який автоматично підлаштовується і бездоганно функціонує на будь-яких пристроях із різними розмірами екранів завдяки своїй адаптивній функції. Завдяки дотриманню всіх аспектів політики конфіденційності, інтернет-майданчик гарантує безпеку персональних даних гостей, звільняючи їх від необхідності турбуватися про це.

З головної сторінки букмекерської контори гості одразу отримують доступ до всіх ключових розділів, включно зі Спортом, Віртуальним спортом, Парі Матч слоти, Live казино Парі Матч та іншими важливими категоріями. У нижній частині головного екрана ви знайдете логотипи всіх підтримуваних платіжних систем, правила компанії, посилання на соціальні мережі клубу, а також кнопки для завантаження програмного забезпечення. На офіційному сайті також є Парі-матч слоти та ігрові автомати Паріматч. Зайти в Парі-матч можна за допомогою офіційного сайту і мобільного додатку, щоб почати гру в ігрові автомати Парі-матч.

Особливості бонусу Парі Матч - 1000 UAH

Будь-який новачок, який щойно зареєстрував акаунт на офіційному сайті Парі Матч Україна, звичайно ж хоче добре стартувати. Допомогти в цій справі зможе якісний бонус розміром у 1000 UAH на першу ставку в Парі Матч. Букмекерська контора в даний момент надає унікальну акцію для нових гравців, які здійснили перший депозит на реальні гроші.

1000 UAH на першу ставку

Перше на що необхідно звернути увагу - 1000 UAH на бонусний рахунок може отримати виключно той гравець, який зареєстрував акаунт вперше. Створення декількох ігрових рахунків для одного користувача - неприпустимо. Даний бонус виступає заохоченням і рекламним інструментом для компанії.

Парі Матч потрібно намагатися привернути до себе увагу на тлі величезної кількості інших компаній, які так само роблять усе можливе, щоб не втратити аудиторію користувачів. Конкуренція дуже велика, тому не дивно, що ось такі приємні акції з'являються на щоденній основі. Стежачи за спеціальними пропозиціями, можна істотно збільшити свої шанси на перемогу.

Головне - дотримуватися правил отримання бонусу і подальшого використання грошових коштів. Тому що є деякі особливості, при дотриманні яких можна витягти максимум з будь-якої акції.

Умови бонусу 1000 UAH

Для отримання жаданої 1000 UAH на бонусний рахунок, користувачеві необхідно виконати кілька вимог букмекерської контори:

 • Зареєструвати акаунт, вказавши дані про свою особистість;
 • Пройти верифікацію, щоб підтвердити зазначену раніше інформацію;
 • Внести депозит на суму від 500 UAH!

Дуже важливо наголосити на необхідності проходити верифікацію призначених для користувача даних, тому що без цього неможливо розпоряджатися отриманими в рамках акції грошовими коштами. Щойно користувач внесе мінімальний депозит від 500 UAH, бонусна 1000 UAH повинна надійти на ігровий рахунок протягом трьох днів. Незалежно від конкретної суми поповнення, максимальний бонус, який може отримати будь-який зареєстрований користувач, становить 1000 UAH.

Як використовувати бонус у Паріматч?

Щоб вивести кошти з ігрового рахунку, необхідно нарахувати бонус. Варто зробити ставку "ординар" або "експрес" на загальну суму, що більша за суму бонусу в 20 разів із коефіцієнтом хоча б 1,70. Під час ставок у рамках "експреса", у розрахунок береться загальний коефіцієнт. Тільки в разі дотримання такого відіграшу грошові кошти можна буде вивести на реальний рахунок для їхнього подальшого використання в рамках звичайних ставок або ж переказу на банківську карту.

Поки користувач не зробить відіграш, ці гроші вважаються бонусними. На те, щоб повністю виконати умови онлайн вейджера, користувачеві дають 45 днів.

Мобільна версія Паріматч

Парі-матч зробила все можливе для максимальної зручності своїх клієнтів, надавши їм унікальну можливість грати в букмекерській конторі не тільки з комп'ютера, а й з мобільних пристроїв, завдяки розробленому спеціально для цієї мети мобільному додатку. Мобільна версія абсолютно безвідмовна, її споживання інтернет-трафіку мізерно мале, вона безпечна і максимально зручна, що дає змогу насолоджуватися грою в будь-який зручний час, навіть за нестабільного інтернет-з'єднання. Завдяки спеціальним налаштуванням, сайт успішно адаптується під будь-який мобільний пристрій, незалежно від характеристик операційної системи, діагоналі дисплея та інших параметрів, забезпечуючи коректний запуск ресурсу.

Для вхід Парі-матч зі смартфона клієнту не потрібно завантажувати жодного додаткового програмного забезпечення:

 1. Відкрити браузер.
 2. Ввести в пошуковик запит на пошук сайту букмекерської контори Париматч.
 3. Пройти вхід на Парі Матч.

Мобільна версія є повноцінним ресурсом, який повністю синхронізовано з офіційним сайтом, забезпечуючи гравцям можливість виконувати всі операції - від ставок і запуску розваг онлайн-казино до отримання бонусів, участі в турнірах, поповнення ігрового рахунку та виведення виграних коштів - у будь-який зручний час і з будь-якого пристрою. Не потрібно витрачати час на повторну реєстрацію в мобільній версії Парі Матч - просто використовуйте свої наявні дані для вход Парі Матч в особистий кабінет. Парі Матч вхід мобільна версія здійснюється швидко і легко - просто використовуйте свій логін і пароль.

Ставки на офіційному Паріматч

Паріматч - це букмекерська контора з безмежним вибором ставок, яка містить у своїй лінійці як популярні, так і екзотичні види спорту. Для того, щоб зробити ставку, необхідно здійснити Парі-матч вхід і мати поповнений ігровий рахунок. Користувач може легко та швидко розмістити ставку на потрібну подію, просто обравши відповідний коефіцієнт, який миттєво додасться до його купона. Для того щоб зробити ставку, необхідно вибрати тип ставки, вписати суму - не менше 20 грн, а потім просто натиснути на кнопку "Зробити ставку". Робот автоматично розрахує максимальну ставку, враховуючи рейтинг гравця, співвідношення виграних і програних ним парі та інші важливі чинники. Якщо в купоні дві та більше події, то слід вибрати експрес або систему. Букмекерська контора Парі Матч дає змогу гравцям одночасно укладати парі на кілька подій, що є однією з головних переваг її ставок:

 1. Усі можливі види спорту представлені, а ігри проводяться в розкішному стилі.
 2. Ви можете істотно збільшити свій виграш, запросивши VIP-ставку, яка дасть змогу укласти парі на значно більшу суму або з вищим коефіцієнтом.
 3. Ви можете насолоджуватися переглядом прямих трансляцій найпопулярніших ігор просто зараз!
 4. У спортивних змаганнях із футболу та баскетболу існують значні ставки.
 5. Функція Cashout дає змогу суттєво збільшити шанси на виграш, даючи змогу продати свою ставку букмекеру ще до початку події.

ставки на офіційному паріматч

Live ставки Паріматч

Завдяки розділу Live на порталі Pari match, клієнти тепер можуть робити ставки в режимі реального часу і швидко перемикатися між видами спорту через меню у верхній частині сторінки сайту. Це дає їм можливість отримувати максимально точну інформацію і робити обґрунтовані ставки на всі спортивні події. У розділі Live ви побачите тільки ті ігри, які вже йдуть або починаються найближчим часом.

Париматч - ідеальний букмекер для тих, хто шукає не тільки виграш, а й повну насолоду від перегляду спортивних подій, розслаблення під час гри та отримання емоційної підтримки. На сайті Паріматч надаються онлайн-трансляції безлічі матчів, щоб гарантувати максимально можливе задоволення від гри. Для перегляду відеотрансляцій гравцям необхідно мати обліковий запис на Парі Матч вхід Україна і провести авторизацію.

Розпис

Parimatch пропонує набагато більше можливостей для вибору видів спорту, передбачення результатів подій і глибини розпису, ніж інші букмекери, що робить цього оператора особливо привабливим для новачків і професіоналів, які цікавляться ставками на спорт. Крім того, у Parimatch найширша лінія на футбол. Тут пропонується величезний вибір варіантів для ставок, включно з не тільки класичними наслідками, форами і тоталами, а й безліч більш екзотичних варіантів, як-от вгадування автора гола, кількість аутів або жовтих/червоних карток, кількість влучань у штангу і багато іншого. Сумарна кількість можливих ставок у лінії та live налічує кілька сотень, що робить формат спортивних прогнозів особливо захопливим і емоційним, даючи змогу відчути на собі атмосферу гри й отримати ще більше задоволення від перемоги.

Коефіцієнти

Бк Паріматч пропонує одні з найвищих коефіцієнтів на ринку ставок на всі спортивні події. Особливо привабливі коефіцієнти пропонуються на популярні види спорту і на найбільш значущі спортивні події, перевершуючи другорядні події. Якщо говорити про коефіцієнти, то між pre-match та іграми Live є явна відмінність, і коефіцієнти в другому випадку значно нижчі. Це відбувається через те, що на матчі основного дивізіону ставлять набагато більше людей, ніж на онлайн-події, де ризики ставок нижчі.

Найменші та найбільші ставки

Паріматч офіційний сайт букмекерської контори вирізняється надзвичайною щедрістю щодо своїх клієнтів, пропонуючи один із найнижчих порогів для ставок - усього 20 гривень. Це видатне досягнення, яке робить Паріматч найкращим вибором серед інших букмекерських контор у країні.

Казіно Парі Матч не визначає максимальну ставку у своїх правилах, оскільки вона тісно пов'язана з типом ставки, рейтингом гравця та іншими факторами. Для різних типів ставки Парі Матч існують різні обмеження на максимальну суму, що досягають 1000 грн для деяких і відсутні для інших. Щоб дізнатися обмеження на суму ставки, клієнт повинен додати подію в купон.

Протягом одного ігрового дня (за лінією, датованою одним числом) не можна поставити більше, ніж максимально зазначена сума на будь-яку подію. Після досягнення максимальної суми ставок на одну й ту саму подію, додаткові ставки не приймаються.

Як вивести гроші в Паріматч

У будь-якій букмекерській конторі найважливішим моментом є саме виведення фінансових коштів. Цей фактор дає розуміння чесності та надійності букмекера, а також дає певні гарантії користувачам. Топова букмекерська контора сучасного зразка контора Parimatch має тривалу історію і ретельно стежить за своєю репутацією, тому всі фінансові операції тут здійснюються з особливою ретельністю і скрупульозністю. У цій статті ви дізнаєтеся про процедуру Парі Матч виведення коштів, а також про найпростіші його способи.

Способи виведення грошей з рахунку в Паріматч

Найголовніше, що необхідно запам'ятати капперам, це те, що виведення в Parimatch повинне відбуватися тим самим способом, що і поповнення, тоді ніяких складнощів з цією дією у вас не виникне. Реквізити оплати зберігаються в особистому кабінеті клієнта, тому всі подальші дії і прив'язка до будь-якої картки можливі без труднощів. Букмекер пропонує множинні лояльні варіанти і методи виведення коштів в Паріматч, серед яких кожен користувач може вибрати найбільш зручний для себе спосіб:

 1. Виведення через використання банківської карти, це повинна бути банківська карта СНД. Термін зарахування, таким чином може варіюватися від 3 годин до 3 днів;
 2. Виведення на мобільний телефон - система пропонує переказати кошти на поповнення оператора. Рахунок буде поповнено за час від 15 хвилин до 20 годин від моменту подання заявки на виведення;

акож кошти можуть переміщатися за схемою - акаунт - електронний гаманець. Так, можна навіть ставити умови щодо виведення в певній зручній вам валюті;

Мінімальна сума виведення в Parimatch

Залежно від обраного способу транзакції мінімальні та максимальні суми одноразового виведення відрізняються:

 1. карт банку і банківських переказів мінімум становить 500 UAH, максимальна - 250 тисяч.
 2. для електронних платіжних систем мінімум дорівнює 500 UAH, максимум - 8 тисяч.

Заявки обробляються від 15 хвилин до 48 годин. Як правило, перша транзакція - найповільніша. Надалі процес зарахування фінансових коштів відбуватиметься більш активно.

Помилки обробки даних під час виведення коштів можуть виникати через завантаженість мережі або з інших причин. Якщо гроші не були зараховані на гаманець/картку, але знялися з рахунку, зверніться до служби підтримки. Співробітники сайту працюють цілодобово.

Комісії під час виведення

Виведення грошей з Паріматч відбувається без комісії. Але враховуйте, що комісію може стягувати електронна система або банк, з яким ви співпрацюєте.

Примітка: пам'ятайте, що виводити можна тільки ті гроші, які ви дійсно заробили за допомогою букмекерів. Тобто всі зараховані бонуси та подарунки необхідно спершу відіграти з певним коефіцієнтом. Детальніше про способи отримання бонусів читайте на офіційному сайті.

Проблеми з виведенням грошей

Сайт букмекера, як і будь-який інший інтернет-ресурс, може давати певні збої, пов'язані з проблемами провайдера, або, якщо система не переказує гроші своєчасно. У будь-якої проблеми є свої причини, але вирішити їх у разі роботи з конторою Паріматч не складе труднощів. Отже, основними причинами неможливості виведення грошових коштів є такі обставини:

 1. Банк каппера не пропускає платежі і ставить обмеження у виведенні коштів з букмекерської контори;
 2. Гравець не пройшов процес верифікації та Паріматч не може видати кошти, оскільки не надані відповідні документи щодо підтвердження особи клієнта;
 3. З моменту поповнення депозитного рахунку користувача букмекерської контори не минуло 24 години;
 4. Користувач вказав неправильний гаманець або помилився в номері картки. Також важливо вказати ту картку, з якої відбувалося поповнення, вона повинна належати члену букмекерського клубу, а не будь-якій третій особі;
 5. Вивести кошти не можна в разі, якщо гравець не виконав умови бонусної акції;
 6. На балансі каппера не вистачає фінансових коштів на виведення;

Якщо кошти все одно неможливо вивести, навіть якщо ви виконали всі перераховані вище умови, завжди можна звернутися до служби підтримки, яка надасть вам детальну інформацію окремо по акаунту.

Клієнти, які встигли скористатися даною опцією, відзначають, що найчастіше проблеми з виведенням могли виникнути також за відсутності інтернет-трафіку або переривання з'єднання з букмекером.

Введення коштів на рахунок Паріматч

Поповнення рахунку в Парі-матч онлайн відбуваються з мінімальною комісією для того, щоб користувачі не витрачали свої кошти, букмекер встановив цю політику. Отже комісія становить 1% від суми поповнення. Поповнення доволі оперативне і кошти будуть зараховані на особистий рахунок облікового запису вже цього дня, за рідкісними винятками процедура відбувається із затримками. Зараховувати кошти досить просто з прив'язкою персональної картки до акаунту клієнта Парі-матч казино. Транзакція відбувається моментально за умови правильного використання систем поповнень.

Плюси та мінуси роботи з Паріматч

Букмекерська контора Паріматч зарекомендувала себе як надійний ресурс для оформлення угод і фінансових операцій з виведенням коштів за парі на спорт. Ми пропонуємо нашим користувачам огляд головних переваг і недоліків пов'язаних безпосередньо з використанням послуг компанії

Плюси:

 1. Сайт надає користувачам максимально зручне інтерактивне меню, тут кожен клієнт, чи то новачок, чи то досвідчений беттер, зможе розібратися і перейти до розділу, що його цікавить, без складнощів;
 2. Технічна підтримка сайту працює цілодобово, тут ви завжди зможете отримати відповіді на будь-які запитання - чи то ранній ранок, чи то пізня ніч;
 3. Кешаут - ставку можна подавати достроково - до початку змагального процесу, у такий спосіб скоротивши втрати в разі невдалого парі, а в разі виграшного - зафіксувати вигідний коефіцієнт від букмекера;
 4. Паріматч пропонує своїм клієнтам неабиякі оригінальні ставки, найчастіше багато інших букмекерських контор не зможуть запропонувати вам і половини з цього асортименту;

Мінуси:

 1. Інформативність Лінії Матчу Не Завжди Відображена Коректно, З Нею Необхідно Розібратися;
 2. Відсутність пошуку за спортивними подіями.

FAQ

Чи є бонус за реєстрацію?

Так. Кожен новий користувач зможе отримати +100% на перший депозит після реєстрації на сайті. Для активації бонусу достатньо відкрити рахунок у Паріматч і поповнити його на будь-яку суму. Не забудьте відіграти отриманий бонус.

Чи бере Паріматч комісію під час виведення грошей?

Ні. Букмекер не стягує жодних комісій за здійснення грошових операцій на сайті. Але зверніть увагу на можливу комісію системи, щоб уникнути непотрібних витрат.

Як видалити акаунт в Парі Матч?

Для початку необхідно здійснити Парі Матч вхід мобільна версія або увійти через офіційний сайт. Потім потрібно зайти в особистий кабінет і підтвердити свої дії.

Як пройти онлайн ідентифікацію в Парі Матч?

Процедура верифікації в конторі здійснюється під час першої спроби вивести гроші. Для цього гравцеві потрібно завантажити в особистому кабінеті підписане фото сторінок паспорта, селфі з датою народження.

Як отримати бонус у Parimatch?

Бонус у букмекерській конторі можна отримати відразу після реєстрації, виконавши низку вимог. Вітальний бонус доступний новим клієнтам. Постійні гравці можуть отримувати бонуси вже в процесі гри.

Як здійснити Парі Матч вход мобільна версія?

Парі Матч вхід в особистий кабінет здійснюється за допомогою даних, зазначених під час реєстрації. Зайти на Парі-матч можна без особливих проблем і відразу ж можна почати гру в Парі Матч ігрові автомати Україна.